BLOG

Bisiklet Bayisi Tema Uygulaması

Kendi e-ticaret girişimimiz olan sporcupazari.com adresinin uydu sitelerinden olan bisikletbayisi.com domaini altında çalışan http://kron.bisikletbayisi.com adresinde yayınlanmak üzere interpratik alt yapısı ve ajax tabanlı hazırladığımız yönetim paneliyle bir web şablonu oluşturduk.

Hazırlanan web şablonunda ürün odaklı bir tasarım kullandık. E-Ticaret sitesine sahip firmalar için ürün satın al butonuna tıklandığında mevcut e-ticaret sitesine link verilebiliyorken telefonla sipariş butonuna tıklandığına iletişim bilgileri görüntüleniyor.

Örneğin bu uygulamada satın al butonuna tıklandığında https://sporcupazari.com/bisiklet-malzemeleri   altındaki ilgili ürüne gidiyor ve kullanıcı buradan kredi kartı ile satın alma gerçekleştirebiliyor.

Bunun dışında web şablonunda bilgilendirme bölümleri de yer alıyor.

Kron Bisiklet

  Etiket : bisiklet bayisi, kron bisiklet, bisiklet bayisi tema çalışması,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir