SIK SORULAN S.

Blog Site Olarak İnterpratik

İnterpratik web içerik yönetim sistemi bir çok firma tarafından kurumsal web sitesi olarak kullanılmaktadır.

Kurumsal web sitesi olarak kullanılmanın yanı sıra bazı firmalar tarafından uydu site yada blog site olarak da kullanılarak google dan trafik elde etmek ana sitelerine backlink alarak Trustrank ve Page rank değerlerini yükseltmek amaçlı da interpratik web içerik yönetim 

İnterpratiği kendi E-ticaret Projemiz olan www.sporcupazari.com web sitesine bağlı blog ve uydu sitelerde de kullanıyoruz.

Örnek vermek gerekirse www.bokseldiveni.net buna örenek bir sitedir. Bununla birlikte interpratik alt yapısını kullanmasına rağmen özel tasarım ile yayına aldığımız. http://kron.bisikletbayisi.com  adreside kendi e-ticaret projemizde kullandığımız sitelere örnek olarak gösterilebilecek nitelikte sitelerden bir tanesi.

  Etiket : blog site, seo için blog site, blog site yazımı, blog site yapımı,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir