SIK SORULAN S.

Dijital Pazarlama da Sosyal Medyanın Rolü

Sosyal Medya Danışmanlığı

İnternetin genel tarihine baktığımızda sosyal medyanın yeni bir kavram ve yeni bir mecra olduğunu söylemek mümkün.

Bununla beraber internet üzerinde yapılan diğer başarılı projeler gibi sosyal medya siteleri de (facebook, twitter, instagram vs..) oldukça çabuk büyüyerek sanal alemdeki yerlerini aldılar. 

Spordan siyasete, siyasetten ticarete bir çok alan da sosyal medyanın gücünü hissetmek mümkün...

Dijital pazarlama açısından bakıldığı zaman, hedef kitlelerin bir araya getirilerek çalışamalardan, ürünlerden sürekli haberdar edilmesi hadisesi, hem sıcak satış hem de marka bilinirliği açısından büyük önem taşımaktadır.

Örneğin spor ile ilgili bir firmanın reklamı yapılacağında uygun yaş aralıklarında söz konusu branşlarla ilgili insanlar bir araya getirilerek, lüzumsuz kalabalıktan ziyade hedef kitleye ulaşma noktasında başarılı çalışmalar yapılabilir.

Ürünlerinin genele hitap eden ürünler değil sadece belli ilgi alanına hitap eden ürünlerse verimli reklam yapmanın olmazsa olmazlarından bir tanesi de sosyal medyadır.

  Etiket : sosyal medya ve elektronik pazarlama, konya dijital pazarlama,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir