SIK SORULAN S.

İnterpratik İle E-Ticaret Yapabilir miyim?

E-Ticaret konusunu offline ve online e-ticaret olarak iki başlık altında değerlendirmek doğru olacaktır. Offline E-ticaret tabir ettiğimiz e-ticaret sisteminde müşteri ile ilk irtibat internet üzerinden sağlandıktan sonra telefonla kurulan irtibat neticesinde işlemler kapıda ödeme havale gibi yöntemlerle tamamlanmaktadır.

Hem mağazadan hem de internetten satış yapan firmalarda stok takibi problem olduğundan bu yöntem çoğu zaman tercih edilmektedir.

Bunun yanında yüksek  ürünlerde de telefonla kurulan irtibat daha başarılı olmaktadır. Bu yöntem için interpratik web içerik yönetim sistemi uygundur.

E-Ticaret Sistemleri

 

Bunun yanında Online E-Ticaret şeklinde ifade ettiğimiz müşterinin tüm işlemleri site üzerinden tamamladığı e-ticaret mantığı vardır. Bu sistem için interpratik uygun değildir. Bununla beraber firmamızın bu alanda da çalışmaları vardır. Konu ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibat kurarak e-ticaret çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Etiket : e-ticaret, kolay e-ticaret, konya da e-ticaret,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir