SIK SORULAN S.

Mikro Site (Promosyon Site) nedir?

Ülkemizde Mikro site olarak tabir edilen bu yapı yurt dışında genelde google promosyon sitesi olarak da ifadde edilmektedir.

Google listemeler yaparken sitenin alan adına (domain) dikkat etmekte ve anahtar kelimelerle birebir örtüşen alan adlarına (domain) öncelik tanımaktadır.

Böyle olunca çıkmak istediğiniz anahtar kelimeyi bir domain olarak alarak buna site yaptırmanız sizin için google açısından oldukça başarılı neticeler ortaya koyacaktır. Bunun yanında google adwords için google kalite puanınızı da olumlu olarak etkileyecektir.

Mikro Site Uygulaması

İnterpratik web içerik yönetim sisteminin bu alanda da başarılı uygulamaları mevcuttur.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sektörleri ile ilgili araştırma yaparak uygun domainleri belirliyor ve bu noktada uygun tavsiyelerde bulunuyoruz.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilir. Bilgi alabilirsiniz.

 

  Etiket : mikro site, google sitesi, google promosyon sitesi,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir