SIK SORULAN S.

Seo Nedir?

Kısaca Seo olarak belirtilen kavram, arama motorları optimizasyonu olarak ifade edilebilir. Peki nedir arama motorları optimizasyonu? 

Arama motorları web sitenizi daha rahat listeleyebilmek için bazı standartlar isterler ve siz bu standartlara uyduğunuzda web sitenizi daha iyi pozisyonlarda listelerler.

Durum böyle olunca gerek web tasarım/yazılım noktasında gerekse içerik noktasında bu standartlara dikkat eder ve iyi pozisyonlarda (sıralarda) olmak isterliz.

Bunun yanında web sitenizin diğer sitelerle arasındaki bağlantılarda seonun bir parçasıdır.

İnterpratik web içerik yönetim sisteminde tasarım/yazılım  noktasında seo ile ilgili gerekenleri yapıyor ve müşterilerimize içerik noktasında da danışmanlık sağlıyoruz.

  Etiket : arama motorları optimizasyonu, seo, search engine optimization,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir