Temalarımız

014- Nilüfer Teması

    Bu temamız kurumdan çok ürün odaklı bir temadır. Bu tema offline(çevrimdışı) e-ticaret hedeflenmiş olup google vasıytasıyla siteye gelen müşterinin telefonla ya da fiziksel mağazadan alış-veriş yapması ön görülmüştür.

    Bu temada sınırsız ürün kategorisi açarak ürünlerinizi ilgili kategoriye ekleye bilirsiniz. Seo(google optimizasyonu) açısından anasayfada yer alan içerikler önem taşımaktadır. Bu sebeble bu web şablonunda anasayfada ürünlere yer verilmiştir. Bunun haricinde bilgilendirme bölmüne yazılan son yazılarda anasayfada görüntülenmektedir. Diğer web tasarım şablonlarımızda olduğu gibi bu web şablonunda da sınırsız slider, google dostu sayfa, meta bilgilerinin güncellene bilmesi gibi özellikler mevcuttur.

Örnek Siteler:

www.kron.bisikletbayisi.com

www.konyayapimarket.com

www.firinsanendustriyel.com

Etiket : konya ucuz site, konya ucuz web sitesi, interpratik teması,

İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

Adres:
Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


Tel       : 0 332 323 80 05
Web     : interpratik.com
E-Posta : bilgi@interpratik.com

 

İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

Kolay Kullanım

kolay kulanım

Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

Kullanma Kılavuzu İndir