HAKKIMIZDA

Hakkımızda
Firmamız 2006 yılında Konya da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne Konya da web tasarım hizmeti vermektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle kullanılmaktadır. Bunun yanında e-ticaret ve haber sitesi scriptlerimiz hazırlanmakta olup kısa süre sonra sitemizden özellikleri ile birlikte yayınlanacaktır. Böylece Konyada gelişen e-ticaret ve haber sitesi ihtiyacına bir nebzede olsa katkıda bulunacağımız inancı içerisindeyiz. Firmamız Konya da kurulu olmakla birlikte; Nevşehir, Muğla, Ankara, İstanbul gibi illerde bayi ve müşterilerimiz mevcuttur.

  Etiket : interpratik, web tasarım,

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  Adres:
  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Nmr: 60/c Selçuklu - KONYA


  Tel       : 0 332 323 80 05
  Web     : interpratik.com
  E-Posta : bilgi@interpratik.com

   

  İnterpratik Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd.Şti. Markasıdır.

  Hakkımızda

  Firmamız 2006 yılında konya'da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne konya'da web tasarım hizmeti verilmektedir. 2011 yılında talepleri karşılamak amacıyla interpratik paket web sitesi programını yayına sunduk. 2011 tarihinden bu tarafa sürekli geliştirerek son aşamasına getirdiğimiz programımız yüzlerce firma tarafından sorunsuz ve memnuniyetle

  Kolay Kullanım

  kolay kulanım

  Giriş seviyesinde bilgisayar kullanabilen herkesin kullanabileceği bir yönetim paneli yapısı kulanma kulavuzu sayesinde takıldığınız yerlerde destek alabilirsiniz.

  Kullanma Kılavuzu İndir